Péče o tělo

PaedDr. Vladana Botlíková, CSc.

Seminář přináší praktické rady, doporučení a informace, jak zařídit pracoviště podle zásad ergonomie. Pomůže vytvořit a upevnit zdravé návyky při práci s počítačem a ukáže, jak vyplnit přestávky v práci. Seminář je doplněn množstvím ilustrativních fotografií, praktickými příklady i videokurzy zdravé cvičení v kanceláři.

Zdravá strava

Kristýna Báčová, DiS.

Seminář podává souhrnné informace o současných trendech ve zdravé výživě dospělého jedince. Díky semináři získáte možnost zjistit individuální aktuální hodnoty tělesné kondice a s tím související rady a doporučení, naučíte se charakterizovat základní složky zdravé stravy, dokážete určit, které potraviny jsou v současnosti považovány za rizikové a diskutované, dozvíte se, jak zůstat vitální díky vyvážené a zdravé stravě, a mnoho praktických rad a doporučení, včetně ukázky jídelníčku a receptů.

Zdravé Já

Mgr. Monika Ambrožová

Seminář je ochutnávkou reálného koučovacího rozhovoru. Je to technika, díky které dokážeme pojmenovat své schopnosti a použít je k dosažení toho, v čem se cítíme dobře. V semináři jsou uvedeny různé formy koučování, včetně cvičení koláč a modelu Grow. O tom, nakolik bude seminář pro vás osobně přínosem, rozhodujete vy sami. Záleží na tom, jestli v tomto okamžiku cítíte intenzivní potřebu něco ve svém životě měnit.

Dobrá imunita

Magdalena Dobromila Staňková

Na semináři získáte cenné informace k posílení imunity. Jak podpořit své zdraví respektováním rytmu ročních dob i dne a přírodní péčí o tělo bez chemie. Naučíte se vypěstovat si vlastní multivitaminy klíčením semínek. Dozvíte se jaké bylinky, plody a koření jsou vhodné pro dobrou imunitu. Poznáte léčivou sílu aromaterapie i možnosti přírodních antidepresiv.  Získáte nový náhled na psychosomatiku, spiritualitu, detoxikaci hlavy a hledání rovnováhy těla, duše i ducha. Kurz je bohatě ilustrován kresbami a fotografiemi autorky.

CHCETE SE DOZVĚDĚT VÍC?